Poradenství

s využitím odborných psychologických prostředků

Psychologické poradenství Vám může nabídnout především jiný pohled na to, co Vás trápí či zajímá. Nestrannost a nezaujatost odborníka je základním účinným faktorem poradenství.

Poradenství je většinou krátkodobé (např. 1 - 5 konzultací) a mělo by Vám přinést konkrétní, praktické návody a doporučení, jak se svou stávající situací vhodněji naložit.

Součástí poradenství mohou být i dílčí techniky či strategie terapeutické (relaxace, imaginace, nácvik různých dovedností /asertivní komunikace, řešení konfliktů, zvládání zátěže či stresu/ apod.).

Součástí poradenského kontraktu může být i využití možností, které nabízí psychologická diagnostika (osobnosti, intelektu, seberozvojového potenciálu a dalších specifických schopností či dovedností).

Poradenství je nejčastěji využíváno jednotlivcem, párem či rodinou.

Díky tomu, že nejsem smluvně vázán žádnou zdravotní pojišťovnou, mohu Vám nabídnout naprosto diskrétní a ve vyžádaných případech i zcela anonymní konzultace.

Můžeme spolupracovat v Brně nebo v Bystřici pod Hostýnem. Po dohodě se můžeme setkávat ve Vašem "domácím" prostředí (doma, na pracovišti, na sportovišti atp.).

Vždy je však nutná předběžná telefonická či e-mailová dohoda.

Zcela běžnou součástí poradenství je také možnost využití moderních komunikačních technologií - např. formou on-line poradenství (např. formou videohovoru).

V případě potřeby bližších informací či zájmu o konzultaci využijte kteroukoli z kontaktních informací.

Pavel Humpolíček, Ph.D., Brno & Bystřice pod Hostýnem, 775 779 339, psycholog@email.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky