Informace

Jako terapeut, kouč či supervizor Vám nabídnu tzv. eklektický přístup, který pro intervenci volí prvky různých terapeutických škol či vzdělávacích a podpůrných systémů specificky pro konkrétní potřeby jednoho člověka, dvojice nebo skupiny. Není tedy úzce vázán jediným odborným přístupem či školou.

Jsem psycholog s klinickou aprobací a více než 20 lety praxe v oboru.

Díky tomu, že nejsem smluvně vázán žádnou zdravotní pojišťovnou, Vám mohu nabídnout naprosto diskrétní a ve vyžádaných případech i zcela anonymní konzultace.

Konzultace mohou být realizovány osobně (v Brně a Bystřici pod Hostýnem), nebo elektronickou formou (telefonát, videohovor).

Při individuální i skupinové práci se zaměřuji nejen na řešení aktuálních i dlouhodobých obtíží ale také na rozvoj a další vývoj (schopností, osobnostních vlastností, školních/pracovních kompetencí, vztahu,...) či předcházení (prevenci) možných komplikací v budoucnosti.

V praxi zohledňuji tzv. psychosomatické paradigma - intervence tedy cílím na člověka ve všech dostupných souvislostech a hledám optimální "sladění" zdravotních (somatických), vztahových/emocionálních i osobnostních dispozic.

Ve skupině pracuji (například) formou relaxačních, imaginativních, diskuzních, výukových a rozvojových programů.

Krom standardních terapeutických postupů odborné psychologie (m.j. klinické hypnózy) nabízím možnost dlouhodobé spolupráce formou neuropsychologické rehabilitace, která nabízí možnost zkvalitnění kognitivních a exekutivních funkcí neurologických pacientů s poškozením mozku převážně po traumatech, či vaskulárních a hypoxickych příhodách. 

Spolu s přímou prací s pacientem poskytuji také poradenskou a terapeutickou podporu rodině a dalším členům sociálního prostředí pacienta.

Pavel Humpolíček, Ph.D., Brno & Bystřice pod Hostýnem, 775 779 339, psycholog@email.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky