Kontakty‎ > ‎

Mapa a popis cesty

Brno

V Brně se můžeme poprvé setkat na FF MU, Arne Nováka 1, budova C, 5. patro (Psychologický ústav).


 


Bystřice pod Hostýnem

Autem: Z centra Bystřice jeďte směrem na Hranice na Moravě a Lipník nad Bečvou. Tak se dostanete na ulici Lipnickou, po níž pojedete přibližně 250 metrů až k první odbočce doprava (ulice Na Nivách). Rohový dům mezi ulicemi Lipnickou a Na Nivách (po pravé straně, č.p. 1135) je právě ten, který hledáte (viz šipka na mapě; Obr. 1; Obr. 2; Obr. 3).

Pěšky: Z centra Bystřice (Masarykova náměstí) ulicí Dolní přes řeku Bystřičku, poté doprava asi 30 metrů ulicí Pod Platany a na první odbočce doleva na ulici Sušilovu . Z této první odbočkou vlevo na ulici Lipnickou a po ní až k první odbočce doprava (ulice Na Nivách). Rohový dům mezi ulicemi Lipnickou a Na Nivách (po pravé straně, č.p. 1135) je právě ten, který hledáte (viz šipka na mapě; Obr. 1; Obr. 2; Obr. 3). Klidnou chůzí asi 15-20 minut.

Z vlakového či autobusového  nádraží nejprve směřujte do centra města, a poté využijte předchozí popis cesty.  Z vlakového nádraží cesta pěšky trvá přibližně 30 minut a z autobusového nádraží 20 minut klidnou chůzí.